Haber Üstü

AK PARTİ İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

2

Haber ; Hüseyin AYTEKİN
Adalet ve Kalkınma Partisi AK Parti Denizli İl Danışma kurulu toplantısı yapıldı.

Denizli Ak Parti Danışma Meclis Toplantısı, pek çok önemli siyasetçinin de katılımıyla Merkezefendi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Toplantıya önceki dönem Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Ak Parti Denizli Milletvekilleri’nden Ak Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Şahin Tin, Ahmet Yıldız, Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İlçe Belediye Başkanları, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Ak Parti İl Teşkilatı üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Yapılan toplantıda Denizli Ak Parti’nin yerel seçimlerde canla başla çalışmaya devam edeceklerinin üzerinde duruldu. Vatandaşlar için huzur ve güven ortamının korunması için daha çok çalışacakları belirtildi.
Ekonomi eski Bakanı Zeybekci, yaptığı konuşmada muhalefete karşı sert ifadelerde bulunarak şunları söyledi.
“Muhalefet partisi seçim startı verdiğini söylüyor. Biz her zaman halkımızın içinde olduğumuz için bizim böyle bir başlangıca ihtiyacımız yok. Onlar roll icabı oradalar. Biz start vermiyoruz. Biz her zaman halkın içindeyiz. Onlar örneğin Kapalı çarşıya cuma vakti gidiyor. Ekonomi böyle kötü diye açıklamalar yapıyor. Bilmiyorlar ki kapalı Çarşı esnafı Cuma’ya gitmese bile dükkanlarını saygıdan kapatıyor. Her yaptıkları iş böyle sırıtıyor. Bu seçimlerde mazeret yok. Tüm belediyeleri alacağız. Kutlu davada görev almış olan her fert bu seferberlikte olacak. Malımızla canımızla 30 Mart 2019 seferberliğinde yer alacağız.2019 Türkiye’nin yeniden ayağa kalktığı bir dönem olacaktır” dedi.
Önceki Dönem Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin de konuşmada bulunduğu toplantıda hizmet etmeye başlayacaklarını değil, başlattıkları hizmete son hızla devam edeceklerini belirtti. Zeybekci, güçlenen Denizli’nin yeni hedef ve ihtiyaçlarını değerlendirdi.
Toplantıda Ak Partililerin yoğun katılımı dikkat çekti.

Yoruma kapalı.