Haber Üstü

BELEDİYE BAŞKANI ADAYLARI NETLEŞİRKEN CHP’DE SORUN ÇÖZÜLEMİYOR!

4

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için belediye başkan aday adaylarının çeşitli ortamlarda adları konuşulurken CHP aday adayları arasındaki ikilem devam ediyor.

Haber ; Ayşe Nur KORAL
Son olarak 2004 ve 2014 yıllarında ilçemizde Ak partili olarak belediye başkanlığı yapan Hasan Gündüz’ün karşısında 2014 seçimlerinde belediye başkanı adayı olan Ahmet Hakan’ın aday adayı olduğu konuşulurken bu iki aday arasında şu ana kadar netleşmiş bir kararın olduğu ifade edilmiyor.
Ahmet Hakan, ben bu işe emek verdim gönül verdim ve ilçemize hizmet etmek için projelerim var derken, Hasan Gündüz’ün 10 yıl ilçemizde belediye başkanlığı yapmış olması ve tüm seçmenler tarafından tanındığı ve bilindiği için seçim kazanma avantajının olduğu ifade ediliyor! Bu durumda CHP’ye oy verecek vatandaşlar şimdiden ikiye bölünmüş gibi görünüyor. Bu durumun önüne geçecek 3. bir birleştirici aday da temayül yoklamasında düşünülmediği görülüyor. Hayırlısı ile görünen dağ yakındır. Her şeyin sonucunu zamanı gelince göreceğiz.

 

Yoruma kapalı.