Haber Üstü

ÇAL BELEDİYESPOR TAM GAZ

5

Geçtiğimiz hafta sonu sahasında Dokuz Kavaklarspor’u 7-1 mağlup eden Denizli Süper Amatör Küme’nin lideri Çal Belediyespor, son 5 maçta 24 gol attı, 15 puan topladı.

Haber ; Ayşe Nur KORAL
Denizli Süper Amatör Küme’nin lideri Çal Belediyespor, son 5 maçta 24 gol attı, 15 puan topladı.
Hafta sonu sahasında, takipçilerinden Dokuz Kavaklarspor’u 7-1 mağlup eden Çal Garası, puanını 17’ye çıkardı. Sezona Sarayköyspor ve Bağbaşı Zeytinköyspor beraberlikleri ile başlayan lider, üst üste Akhanspor’u 4-0, Buldanspor’u 4-0, Nikferspor’u 5-1, Çamelispor’u 4-0 ve son olarak Dokuzkavaklarspor’u 7-1 mağlup etmeyi başardı.
Farklı Dokuzkavaklar galibiyetini, Başkan Adnan Tatar’ın eşi Arzu Tatar’a doğum günü hediyesi veren Çal Belediyespor teknik heyet ve futbolcuları maçtan sonra Belediye Başkanı Fethi Akcan’da kutladı. Teknik patron Aydın Yalabık, “Sezon başında talihsiz 4 puan kaybettik. Takımın sistemi oturdu, ideal kadrosunu buldu, yolumuz açıldı. Oynadığımız maçlar keyif veriyor. Devre arasına 6 maç var. Hedefimiz kalan maçların tamamını kazanıp, liderliği perçinlemek. Bizim şampiyonluktan başka bir düşüncemiz yok. Hafta sonu sahamızda Yeşilköyspor’u da yenerek yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

Yoruma kapalı.