Haber Üstü

ÇAL GARASI GALİBİYETE HASRET!

32

Haber ; Ayşe Nur KORAL
Bölgesel Amatör Lig 7. grupta mücadele eden Denizli temsilcisi Çal Belediyespor’un başarısızlığının faturası teknik adam Aydın Yalabık’a kesilmesinin ardından Çal Belediyespor yönetimi teknik patronluğa Mesut Üretir’i getirdi.
Aslen Ankaralı olan Mesut Üretir, Adıyamanspor, Başkent Akademi, Keçiörengücü ve Altındağ Belediyespor’da profesyonel takım antrenörlüğü yaptı. Son olarak Bölgesel Amatör Lig takımlarından Çubukspor ve 1926 Polatlı Belediyespor’da görev yapan Mesut Üretir, Çal ile anlaşır anlaşmaz antrenmana çıktı.
Çal Belediyespor 03 Kasım Pazar günü Saat: 14.00’te Yusuf Ziya Göksu stadında teknik adam Mesut Üretir’in kontrolünde ilk defa sahaya çıktı. Çal Belediyespor ve Sarayönü Belediyespor karşılaşmasında 90 dakika boyunca kendi sahasında ter döken Çal Garaları karşılaşma da gol bulamazken karşılaşma beraberlik ile sonuçlandı.
03 Kasım Pazar günü Çal Belediyesporun, Sarayönü ile yaptığı karşılaşma ile berabere kalan Çal Garası 1 puan alarak 13. sıradan 12. sıraya yükseldi. Sezon süresince 7 maçta 4 yenilgi, 2 beraberlik 1 galibiyet alan Çal Garası galibiyet hasreti yaşamaya başladı.