Haber Üstü

“ÇAL GARASI” İLÇELER ARASI VOLEYBOL TURNUVASINA GALİBİYETLE BAŞLADI

3

Çivril Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün ilçeler arası düzenlediği Voleybol turnuvasına katılan “Çal Garası” takımı şimdiye kadar yapılan müsabakalarda ilçemize başarı ile döndü. “Çal Garası” voleybol takımı, ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceklerini ve hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirtti.

Haber : Birsen BAĞCI
Ülkemizde spor kültürünün yaygınlaştırılması, 7’den 70’e tüm vatandaşlarımıza sağlıklı ve bilinçli spor yaptırmak amacıyla çeşitli sportif aktiviteler ve turnuvalar düzenleyen Çal Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü son olarak Çal halkını Voleybol branşında destekleyerek ilçeler arası turnuvaya katılmasını sağladı.
Yapılan voleybol turnuvalarına büyük ilgi gösteren Çal halkı, çal gençlerinden oluşan“Çal Garası” takımını oluşturup ilçeler arası turnuvaya katılarak, Çivril İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün düzenlediği ilçeler arası Voleybol turnuvasında başarı elde etmeye başladı.
Çivril Kapalı Spor salonunda geçtiğimiz hafta yapılan müsabakalarda Çivril Karayahşileri 2-0, Çivril Esnaflar takımını 2-1’lik skorlarla yenen “Çal Garası” turnuvada zirveye emin adımlarla ilerliyor.
“Çal Garası” takımına Mustafa Gülten ve Süleyman Alkan öncülük ederek, Gökhan Süren, Bahatdin Gürsoy, Mehmet Tuncay, Ahmet Orçun Çallı, Metin Tokatlı, Taner Yalçın’dan oluşan voleybol takımı kurulmuştur.
Voleybol branşında ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceklerini ve hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirterek, “Futbol dışında farklı branşlarda Çal Garası ismini zirveye taşımak için takımımızı oluşturarak ilçeler arası turnuvalara katılmaya karar verdik ve Çivril Kapalı Spor salonunda oynanan, 6 ilçenin katıldığı turnuvada şimdiye kadar 2 takım ile yaptığımız karşılaşmayı da galibiyetle sonuçlandırdık. Hedefimiz Çal Garası’nın futbolda gösterdiği başarıyı bizim de voleybolda göstererek “Çal Garası” ismini voleybol branşında da ön plana çıkarmaktır. Ayrıca taraftarlarımızın takımımıza verdikleri destek ile daha çok motive olmaktayız. Bize forma ve ulaşım konusunda sponsor olan Çal Belediye Başkanımız Sayın Fethi Akcan’a ve turnuva için antrenman sürecinde spor salonunu gece gündüz demeden açarak bize destek olan Çal Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tayfur Öztepe’ye teşekkür ederiz” dediler.

Yoruma kapalı.