Haber Üstü

ÇAL GÜCÜ GAZETESİ İNTERNET SİTEMİZ YENİLENDİ

3

[highlight]2007[/highlight]’den bu yana sosyal medya ortamında da hizmet vermekte olan ÇAL GÜCÜ GAZETESİ internet sitesi yenilendi.
ÇAL GÜCÜ GAZETESİ internet sitesinin gelişen teknoloji ve sosyal medya ortamına uyum sağlayabilmek için yeni site oluşturuldu. 8 yıllık eski sitenin açılmasında problem yaşamamızla birlikte, yeni sitenin üzerinde daha çok yoğunlaşarak aynı sorunları yaşamamak için daha titiz ve profesyonel ekip ile çalışılmış ilerleyen yıllarda da bizi tatmin edecek bir site elde ettiğimizi düşünüyoruz.Yeni sitemizi http://www.calgucu.net adresinden takip edebilir, bundan böyle gazetemiz tarafından yapılan röportajlar haberin altında video’lu olarak yayınlanacak ve çoklu fotoğrafların yüklemesi de yapılarak haber okumanın yanı sıra haberin görselliği de ön plana çıkartılmaya çalışılmıştır. Çal’lı olup da gurbette olanların Çal’a özlem duyduklarını bilerek Çal haberlerine ağırlık verdik. Okuyucuların bilmeleri ve merak ettikleri konular hakkında sitemizde haberlerin altına yorumlar atabilir, önerilerde bulunabilirsiniz. Sitemizde reklam bölümleri de oluşturularak ilçemizde reklam vermek isteyen esnaflarında isteklerini karşılayabilecek ve daha çok seslerini duyurabileceğimizi düşünmekteyiz. Bilinmektedir ki siz değerli okuyucuların dilek ve önerileri bizi daha iyiye ve güzele ulaştıracak, sitemiz konusunda yorumlarınızı bekler değerli okuyucularımıza sağlıklı, huzurlu ve güzel günler geçirmelerini dileriz.
[highlight]ÇAL GÜCÜ[/highlight]

2 Yorumlar
  1. abdullah diyor

    Mobil site bile düşünülmüş ve gayet kullanışlı bir site olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim.

    1. Çal Gücü Gazetesi diyor

      Teşekkürler. Okuyucularımızın aradığı haberi kolay bulması bizler için önemliydi. Günün yeniliklerine uygun bir site yaptırmaya çalıştık bunu da başardığımızı yaptığınız yorum ve okuyucu kitlemiz belirleyecek.

Yoruma kapalı.