Haber Üstü

ÇAL ZİRAAT ODASI 15. EGE TARIM, SERA VE HAYVANCILIK FUARINDA YERİNİ ALDI

45

Haber ; Ayşe Nur KORAL
Orion Fuarcılık tarafından düzenlenen ve bölgemizin en önemli “Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı” 15. kez Denizli’de halka kapılarını açtı.
Denizli EGS Kongre ve Kültür Merkezi Fuar Alanı’nda 27 Şubat Çarşamba günü yapılan açılış törenine; Vali Hasan Karahan, Denizli Milletvekilleri Cahit Özkan, Kazım Arslan, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, İlçe Belediye Başkanları, TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü V. Yılmaz Erkaya, Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili, Merkezefendi Ziraat Odası Başkanı Hamdi Gemici, Orion Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Tan ve vatandaşlar katıldı.
27 Şubat – 3 Mart 2019 tarihleri arasında EGS Park Fuar Alanı’nda son yeniliklerin sergilendiği ve önde gelen 200 firmanın katıldığı fuar, KOSGEB tarafından da desteklenmektedir.
İlçemiz Ziraat Odası da fuar alanında yerini alarak ilçemizde İyi Tarım Uygulaması ile üretilen organik yöresel ürünleri 5 gün boyunca fuar alanında sergiledi.

Yoruma kapalı.