Haber Üstü

ÇAL’DA KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİNE HIZ VERİLDİ

4

İlçemizde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Çal Okuyor” sloganı ile genç, yaşlı, çoluk çocuk demeden herkesimden oluşan okuma etkinliği yapılmaya başlandı.

Haber ; Ayşe Nur KORAL
İlçemizde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Çal Okuyor” sloganı ile genç, yaşlı, çoluk çocuk demeden her kesimden oluşan okuma etkinliği yapılmaya başlandı.
Yapılan etkinlik ile ilgili bilgi veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Temel, kitap okuma etkinliğine hız verildiğini ve kitap okuma faaliyetlerinin sadece okullarla sınırlı kalmaması ve yaygınlaştırılmasını hedeflediklerini belirterek, “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından koordine edilen “Çal Okuyor” sloganıyla kitap okuma alışkanlığını kazandırmak amacı ile ilçemiz okullarında ve mahallelerimizde öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, okul idarecilerimiz, velilerimiz, taşımalı araç şoförlerimiz ve vatandaşlarımızla okuma etkinlikleri gerçekleştirilmektedir. Hedefimiz öğrencilerimizde kitap okuma alışkanlığını pekiştirmek, ilçemizde kitap sevgisi ve okuma alışkanlığını yaygınlaştırmaktır ” dedi.

Yoruma kapalı.