Haber Üstü

ÇAL’DA ÖĞRETMENLER GÜNÜNE ÖZEL SPOR TURNUVASI DÜZENLENDİ

2

Haber ; Ayşe Nur KORAL
Çal Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında, Çal Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Çal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde; Öğretmenlerin ders dışı zamanlarını sportif etkinlikler ile değerlendirmelerine fırsat vermek, öğretmenler arasında dostluk, arkadaşlık ve sosyal ilişkileri güçlendirmek, ilçede spor kültürünü yaygınlaştırmak, ayrıca öğrencilere sporu sevdirmek adına güzel örnekler sergilemek amacıyla Bayanlar ve Erkekler kategorilerinde “24 Kasım Öğretmenler Günü Masa Tenisi ve Dart Turnuvası” düzenlendi.
Çal Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen ve çok çekişmeli geçen müsabakalar sonrasında dereceye giren öğretmenlere madalyaları Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tayfur Öztepe ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Temel tarafından takdim edildi.
Çal Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tayfur Öztepe, düzenlenen spor etkinliklerinde asıl amacımız İlçemizde yaşayan 7’den 70’e tüm halkımıza sporu sevdirmek, spor aracılığı ile hareketli bir yaşam tarzını benimseterek sağlıklı bireyler yetiştirmek, sporu bir yaşam biçimi haline getirmek olduğunu belirtti.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Temel ise, Öğretmenlerimizi bu güzel ve anlamlı günde sporun birleştirici gücü sayesinde bir araya getirerek kurumlarımızda ki öğretmenlerimiz arasında mevcut diyalogu ve sosyal ilişkileri daha da güçlendirmek istediklerini belirtti.
ÖĞRETMENLER GÜNÜNE ÖZEL YAPILAN ÇEŞİTLİ SPORTİF ETKİNLİK SONUÇLARI
24 Kasım Öğretmenler Günü Bayanlar Dart Turnuvası Sonuçları
Birinci
Zeliha Yağmur Süller Orta Okulu
İkinci
Nursel Aydın Akkent İlkokulu
Üçüncü
Selver Oluç Çal Anadolu Lisesi
Dördüncü
Hatice Örsel Süller Orta Okulu
24 Kasım Öğretmenler Günü Erkekler Dart Turnuvası Sonuçları
Birinci
Mehmet Aslankara İsabey Ortaokulu
İkinci
Tufan Çaybaş Çal Mes.Tek.Ana.Lisesi
Üçüncü
Deniz Sevinç Çal İmam Hatip Lisesi
Dördüncü
İbrahim Demirci Çal Mes.Tek.Ana.Lisesi
24 Kasım Öğretmenler Günü Bayanlar Masa Tenisi Turnuvası Sonuçları
Birinci
Zeliha Yağmur Süller Orta Okulu
İkinci
Nursel Aydın Akkent İlkokulu
Üçüncü
Selver Oluç Çal Anadolu Lisesi
Dördüncü
Hatice Örsel Süller Orta Okulu
24 Kasım Öğretmenler Günü Erkekler Masa Tenisi Turnuvası Sonuçları
Birinci
Mehmet Aslankara İsabey Ortaokulu
İkinci
İbrahim Demirci Çal Mes.Tek.Ana.Lisesi
Üçüncü
Deniz Sevinç Çal İmam Hatip Lisesi
Dördüncü
Tufan Çaybaş Çal Mes.Tek.Ana.Lisesi

Yoruma kapalı.