Haber Üstü

ÇAL’LI ÇİFT YAPARSIN AŞKIM’A DAMGA VURDU

6

Denizli’nin Tavas ilçesinde yaşayan Çallı Necdet-Çivrilli Cemile Avşar çifti Fox TV’de İlker Ayrık’ın sunduğu 23 Ocak Çarşamba günü Yaparsın Aşkım programında Çallı çift otomobil kazandı.

Haber ; Ayşe Nur KORAL
Denizli’nin Tavas ilçesinde yaşayan Çallı Necdet – Çivrilli Cemile Avşar çifti Fox TV’de yayınlanan programda büyük ödülün sahibi oldu.
Fox TV’de İlker Ayrık’ın sunduğu Yaparsın Aşkım 23 Ocak Çarşamba günü yayınlanan 103. Bölümünde Çallı çift otomobil kazandı.
Kamudan emekli olduktan sonra piyanistlik yapan Nejdet Avşar eşi Cemile Avşar ile Fox TV’de İlker Ayrık’ın sunduğu Yaparsın Aşkım programına katıldı. Nejdet-Cemile çifti rakiplerini yenip büyük ödülü alabilmek için kıyasıya rekabete girdiler. İlker Ayrık’ın programda yarışmacıların heyecanını almak ve yarışmacıları tanımak için yaptığı sohbetlerde Çallı Cemile-Nejdet Avşar çifti, evlenme hikayeleri ile de izleyicileri gülümsetti.
“Aşkımızın Meyvesi” adlı ilk oyunda Cemile-Nejdet ve diğer çiftler kasalardan aldıkları elmaları dudakları arasında sıkıştırarak karşılarındaki hazneye taşıyarak içine bıraktı. Ardından “Çorapların Efendisi”, “Mıncık Mıncık” ve son oyun olan “Ütü Tilt” adlı oyunda üzerinde delikler bulunan ütü masasında Denizlili 3 bilyeyi iddia edilen sürede yan yana yerleştirdi. Programa renk katan ve birlikte Cemilem türküsü ile dans eden Avşar çifti finalde başarılı olarak büyük ödül olan arabayı kazandı. Program sonunda Çift memleketi Çal’a ve görev yaptıkları Tavas’a selam gönderdi.

 

Yoruma kapalı.