Haber Üstü

CHP İL KONGRESİ YAPILDI İL BAŞKANI HAŞİM TEOMAN SANCAR OLDU

6

iste-chpnin-secim-vaatleri-23108

İlçe kongrelerini tamamlayan Cumhuriyet Halk Partisinin il kongresi 26 Aralık Pazargünü EGS kongre Merkezinde yapıldı. Çok sayıda partilinin ve Denizli yerel basınının ilgi ile takip ettiği kongre Büyük bir olgunlukla tamamlandı. Yapılan seçimlerde, genç partililerden Haşim Teoman Sancar ‘ın listesi seçimi kazanan taraf oldu. İl başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu’nun listesi ise delegelerden yeterli oy alamadı.

Esas tartışmaların Kurultay delegeliği olduğu seçim listesinde ise Haşim Teoman Sancar’ın listesinde bulunan Belediye başkanları Mustafa Başkafa, Birsen Çelik, Eski Milletvekillerinden Gülizar Biçer Karaca, Alirıza Ertemür’ün bulunması listeyi güçlendirirken CHP ,Çal ilçe başkanı Ergün Ersoy’un her iki listede yer almak suretiyle doğal olarak en yüksek oyla kurultay delegesi olması ilçemizin temsili açısından şans oldu.

CHP yeni il yönetimine ve yönetim kurulu üyelerini kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz. Kurultay delegelerinin de ilimizi Ankara da en iyi şekilde temsil etmelerini diliyoruz.

Yoruma kapalı.