Haber Üstü

CHP İLÇE BAŞKANLIĞINA GENÇ VE DİNAMİK BAŞKAN ATANDI

2

Seçim döneminin yaklaşması ile Çal Chp örgütünde, ilçe yönetiminin kendi arasındaki aday adayları konusunda anlaşmazlığa düşmesi sonucu Chp Çal ilçe yönetiminden 7 kişinin istifası ile sonuçlanmış olup Cumhuriyet Halk Partisi Çal ilçe teşkilatında boşalan ilçe başkanlığına Ömer Dağlı atandı.

Haber ; Birsen BAĞCI
Çal Chp İlçe Başkanlığını yürüten Ergün Ersoy ve yönetimi 7 kişinin istifası ile düşmesi sonucu, genel merkez tarafından Çal Gençlik Kolları eski Başkanı Ömer Dağlı atandı. Yeni başkan ivedilik ile yeni yönetimini oluşturarak göreve başladı.
1992 Çal doğumlu olan ve Çal Gazi İlköğretim Okulu’ndan sonra Bekilli Atatürk Lisesi’ni bitiren Dağlı, Celal Bayar Üniversitesi Bağcılık Bölümünden mezun oldu. Şuan Çal’da Zirai İlaç bayiliği yaparak geçimini sürdürmektedir. Cumhuriyet Halk Partisi içerisinde aktif siyasette olup Çal Gençlik Kolları Başkanı olarak önemli bir farkındalık oluşturması, yaptığı temiz dürüst, idealist siyaseti ile de tanınan Dağlı, ayrıca 29 Mart yerel seçimleri için Meclis Üyesi adaylık başvurusunda bulunmuş, Çal Chp İlçe yönetiminin düşmesi ile genel merkezden gelen karar sonucu Çal İlçe Başkanlığına atanarak, meclis üyesi adaylığı hakkından da feragat etmiş oldu.
Atanmasının ardından yeni yönetimini oluşturan Başkan Dağlı, yönetimine girecek kişileri seçerken partisi için fedakârlık edebilecek kişileri yönetimine aldı. Yönetimdeki isimler ise şu şekilde;
Hasan Hüseyin Aşık (Süller Mah.)
Osman Boztaş (Süller Mah.)
Süleyman Erden (Akkent Mah.)
Mehmet Karaküçük (Akkent Mah.)
Veli Yardım (Selcen Mah.)
Şerif Ulu (Kabalar Mah.)
Mehmet Uzunoğlu (İsabey Mah.)
Mehmet Avcı (Yazır Mah.)
Bayram Öztürk (İsabey Mah.)
Ahmet Koldemir(Hüseyinler Mah.)
Mehmet Deda(İsmailler Mah.)
İbrahim Kuzuoğlu (Ortaköy Mah.)
Başkan Dağlı; “Cumhuriyet Halk Partisi, her zaman gençlere önem vermektedir ve onları önemli konumlara getirmektedir. Ben de ne şanslıyım ki, o gençlerden biriyim partim beni ilçe başkanlığı konumuna getirdi. Gençler ile çıktığımız bu yolda, büyüklerimizin tecrübe ve düşünceleriyle kazanacağımız zaferler hepimizindir. Cumhuriyet Halk Partisi birlik beraberlik kardeşlik içerisinde yerel seçimlerde, Çal’da, Denizli’de Türkiye’de sosyal belediyecilik anlayışıyla iktidar olacaktır. Chp’li belediyeler ile Türkiye’nin en başarılı belediye ünvanını kazanacağımız, Çal Belediyesi de Chp çatısı altında en başarılı belediyeler arasında yer alacak İlçe başkanı ve ilçe teşkilatımız olarak adayımız Cumhuriyet Halk Partisi’dir. 2019 yılında Çal Belediyesi’ne sosyal belediyecilik yapısını kurarak kazanacak ve yöneteceğiz. Birlik beraberlik, ölümden gayrı her şeyi yener” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Çal ilçe teşkilatı, yerel seçimlere hazır olduğunu birbirlerine kenetlendiklerini birlik beraberlik içerisinde seçimi kazanacakları mesajını verdi.

Yoruma kapalı.