Haber Üstü

CHP’Lİ GENÇLER, MİLLET İTTİFAKINI ANLATARAK İLÇEMİZİN SORUNLARINI DİNLEDİ

9

Chp Denizli İl Gençlik Kolları, Çal İlçe Başkanlığı ve Çal İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı 30 Ocak Çarşamba günü Çal ve Bekilli ilçelerinde toplu ziyaretler yaparak, ilçemizde millet ittifakını anlattılar. Grup Kabalar, Süller mahallelerinde halkın istek, dilek ve sorunlarını dinledikten sonra Bekilli ilçesine geçtiler.

Haber ; Ayşe Nur KORAL
Chp Denizli İl Gençlik Kolları, Çal İlçe Başkanlığı ve Çal İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı 30 Ocak Çarşamba günü Çal ve Bekilli ilçelerinde toplu ziyaretler yaptı.
Chp Çal İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından organize edilen ve Chp İl Gençlik Kolları Başkanlığının da katılımı ile gerçekleşen ziyaretlerde İl Gençlik Kolları Başkanı Tugay Odabaşıoğlu ve beraberindeki ekip ile Çal Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Can Kumral, Chp Çal İlçe Başkanı Ömer Dağlı ve beraberindekiler ile Sazak mahallesinde hasta ziyaretini gerçekleştirdikten sonra Kabalar, Süller mahallelerinde toplantılarını gerçekleştiren gençler, ittifak konusunda fikir alışverişinde bulunarak CHP teşkilatı ile ilgili dilek, istek ve sorunları dinlediler.
İstek ve dilekleri birebir dinlediklerini belirten CHP Çal İlçe Başkanı Ömer Dağlı, Sazak ve Süller mahallesinde yapılan kahve toplantısının olumlu geçtiğini belirterek “Toplantıyı halkın kafalarındaki sorunları ve belirsizlikleri ortadan kaldırmak için düzenledik ve her mahallemizde düzenlemeye devam edeceğiz. Halkın CHP örgütü olarak her zaman yanında olduğumuzu seçim dönemine has olmadığını ve Chp örgütünün bayanlara ve gençlere her zaman önem verdiğini belirtmek isterim” dedi.
İlçemizde toplantılarını bitiren gençler Bekilli ilçesine geçerek, Bekilli’de CHP Belediye Başkan Adayı Türkan Keyik, adına emekçi kadınların ve gençlerin gönüllü olarak bez çanta dikimi yaptığı atölyeye giderek sohbet ettiler. “Üreten Bekilli için TÜRKAN KEYİK Bekilli Belediye Başkan Adayı Martın Sonu Bahar” yazılarının bulunduğu bez çanta üretiminin bitiminden sonra el emeği göz nuru ürünler halka için dağıtımı başlayacaktır.
CHP Denizli İl Gençlik Kolları, Çal İlçe Başkanlığı ve Çal İlçe Gençlik Kolları Başkanlığının yaptığı mahalle gezilerinin sonrasında İl Gençlik Kolları gecenin geç saatinde ilçemizden ayrıldılar.

 

Yoruma kapalı.