Haber Üstü

DENİZLİSPOR’UN GÖZDE OYUNCUSU RECEP NİYAZ ÇAL’DA ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

14

Haber ; Ayşe Nur KORAL
Çal Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çal Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün ortaklaşa başlattığı “Milli Sporcular Gençlerle Buluşuyor Projesi” kapsamında şampiyon Denizlispor’un gözde oyuncusu Recep Niyaz öğrencilerle buluştu.
Spor Toto 1. Lig’i şampiyon tamamlayarak Spor Toto Süper Lig’e yükselen Abalı Denizlispor’un orta saha oyuncusu Recep Niyaz, “Şimdiye kadar Süper Lig’de olmak hayalimdi, bu hayalimi oynadığım takımda şampiyonluk yaşayarak gerçekleştirdim.” dedi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Tayfur Öztepe, “Gençlik haftası kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte sporcularımızla öğrencileri buluşturduk. Şimdi Çal’a gelerek öğrencileri bilgilendiren Denizlispor’umuzun oyuncusu Recep Niyaz’a teşekkür ederim” dedi.
Milli Eğitim Müdürü Yasin Temel, “Bu proje kapsamında öğrencilerimizi Milli Sporcularla tanıştırdık. Sporcuların hayatlarındaki zorlukları gençlerimizle paylaşan Recep Niyaz’a bizi kırmayıp geldiği için teşekkür ederim” dedi.
Etkinlikte, oyuncu Recep Niyaz’ın yaşantısı ve golleri sinevizyon gösterisi olarak izletildi.
Denizlispor oyuncusu Recep Niyaz, “Önümüzdeki sezonda da Denizlispor’da kalmayı düşünüyorum. Hayatım boyunca hayalim süper lig takımlarının oyuncusu olmaktı ve memleketimin takımını şampiyon yapmak daha büyük hayalimdi ve buna ulaştım. Takım arkadaşlarım ve değerli taraftarlar ile birlikte başardık” dedi.
Sunum sonunda öğrenciler Denizlispor oyuncusu Recep Niyaz imzası alabilmek için sıraya girdiler. Kimi öğrenciler gömleğine kimi öğrenciler denizlispor formasına imza attırarak Denizlispor’un Spor Toto Süper Lig’e yükselişini birkez daha Recep Niyaz ile kutlamış oldular.

Yoruma kapalı.