Haber Üstü

FETHİ AKCAN İLE YOLA DEVAM

64

Son bir aydır en yüksek seviyeye çıkan ve hararetli olan çalışmalar sonunda yapılan seçim sonuçları açıklanıyor. İlçemiz Belediye Başkanlığını 5735 % 43.01 oyla mevcut Belediye Başkanı Fethi Akcan kazanırken, yaklaşık 3999 %29.99 oyla Millet İttifakı Adayı Mehmet Öztürk 2. sırada yer aldı. Demokratik Sol Parti Adayı Hasan Gündüz ise 3187 % 23.90 oyla üçüncü sırada yer aldı.
Öte yandan CHP 2014 seçimine göre Bekilli ilçesinde kaybederken Honaz ve Babadağ ilçesini ve Denizli’nin ikinci büyük ilçesi olan Merkezefendi Belediye başkanlığını kazanarak ilçe sayısını 3’ten beşe çıkarmış oldu.
Büyükşehir Belediye Başkanlığını ise mevcut başkan Osman Zolan kazanarak Denizli’nin yeni dönemde de Belediye başkanı oldu.
Denizli’nin başarılı Belediye Başkanlarından Nihat Zeybekci ise hayli büyük bir farkla İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığını kaybetti. Yurt çapında ve Denizlimizde halkın teveccühünü kazanarak seçimlerden başarılı çıkan Belediye başkanlarımızı kutluyor. Tüyü bitmedik yetimlerin hakkı olan varlıklarımızı korumalarını ve faydalı işler üretmelerini diliyoruz.
ÇAL GÜCÜ