Haber Üstü

FİRARİ SON ZANLI MANİSA’DA YAKALANDI!

51

Haber; Hüseyin AYTEKİN
06 Haziran Perşembe günü Bekilli ilçesinde ikamet eden O.K. ve oğlu Ö.K. Çamköy mahallesinden çıkarak otomobilleri ile seyir halindeyken O.K. ve oğlu Ö.K. darp edilmiş ve baba O.K. darp sonrası hayatını kaybetmiş oğlu Ö.K. ise ağır yaralanmıştı. Denizli Jandarma Ekipleri hemen harekete geçerek olayı gerçekleştiren A.K.(25), A.K. (55), S.K. (25), E.Ç. (35) 5 kişiden 4’ünü 12 Haziran Çarşamba günü eş zamanlı operasyon ile gözaltına almış ve İlçemiz adliyesine sevk edilen 4 şahıs çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.
Gerçekleşen cinayet sonrası firar eden Y.E (49) peşine düşen Jandarma ekipleri, zanlıyı Manisa’nın Akhisar ilçesinde gözaltına aldı. Manisa’dan Denizli’ye getirilen Y.E. ifadesinin ardından Çal adliyesine sevk edildi.
26 Haziran Çarşamba günü Çal adliyesinde mahkemeye çıkarılan Y.E. mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Böylece Bekilli İlçesinde 5 kişi tarafından dövülerek öldürülen O. K. (60) cinayeti ile ilgili olarak tüm zanlılar yakalanmış ve tutuklanmış oldu.