Pazar, 20 Eylül 2020
.
13
Denizli
.
chevron_left chevron_right
GÜNDEM

GENÇLİK MERKEZİNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DESTEK

Haber; Ayşe Nur KORAL Denizli Gençlik Merkezi çalışanları tarafından üretilen yüz koruyucu siperli maskeler Çal Gençlik Spor İlçe Müdürlüğüne de gönderilerek İlçemiz Devlet Hastanesine teslim edildi. Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı 81 ilde

183 Toplam Gösterim
GENÇLİK MERKEZİNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DESTEK

Haber; Ayşe Nur KORAL
Denizli Gençlik Merkezi çalışanları tarafından üretilen yüz koruyucu siperli maskeler Çal Gençlik Spor İlçe Müdürlüğüne de gönderilerek İlçemiz Devlet Hastanesine teslim edildi.
Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı 81 ildeki gençlik merkezlerinde gençlik liderleri ve gönüllüler tarafından üretilen koruyucu maskeler, sağlık çalışanlarına ulaştırılıyor. Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınına karşı Denizli’de görev yapan gençlik liderleri ve gönüllüler ürettikleri maskeleri Çal Devlet Hastanesi sağlık çalışanlarına ulaştırılmak üzere ilçemiz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne de gönderdi. Maskeleri teslim alan Çal Gençlik Spor İlçe Müdürü Tayfur Öztepe, sağlık çalışanlarımız bizler için önemli diyerek “Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı 81 ildeki gençlik merkezlerinde gençlik liderleri ve gönüllüler tarafından koruyucu maske üretilmeye başlandı. Denizli’de de üretilen maskeler Çal Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü olarak Çal Devlet Hastanemize teslim ettik. Hastane çalışanları bizler için önemli. Bizler sağlıklı olabilmemiz için sağlık çalışanlarımız kendilerini bu salgından iyi korumalı ve ekipman sıkıntısı çekmemelidirler. Bakanlığımızda bu konuda sağlık çalışanlarına ekipman desteği vererek Covid-19 ile mücadele kapsamından başından beri destek olmaktadır” dedi.
Müdür Öztepe, sağlık çalışanlarına yönelik yaklaşık 100 adet koruyucu maskeleri İlçemiz Başhekimi Dr. Halil Oğuzhan Zorlu ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Arzu Sarı’ya teslim etti.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE