Haber Üstü

HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ TALAT HOCA EMEKLİ OLDU

58

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Talat Çelikkaya 41 yıllık eğitim yolculuğunu emeklilik ile taçlandırdı. İlçemizde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü yaptığı süre boyunca farklı alanlarda meslek edinme kursları açarak vatandaşların iş bulması için katkı sağlamıştır.

Haber ; Ayşe Nur KORAL
Halk Eğitim Merkezi Müdürü Talat Çelikkaya 17 Temmuz Çarşamba günü kendi isteği ile emekli oldu.
41 yıllık eğitim yolculuğunun 30 yıla yakınını idarecilik yaparak geçiren ve 13 yıl Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevini başarı ile yürüten almış olduğu tüm görevleri layıkı ile yaparak eğitim camiasının ve halkımızın sevgisini kazanan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Çelikkaya, Halk Eğitim Müdürlüğü görevi esnasında açmış olduğu mesleki kurslar ile bir çok vatandaşımızın iş imkanı bulmasına katkıda bulunmuştur. 41 yıllık yaşantısında 1 Valilik 18 kez de Kaymakamlık başarı belgeleri ile onurlandırılmıştır.
Talat Çelikkaya’nın emeklilik hayatında mutlu, sağlıklı bir yaşam sürmesini dilerken, bundan sonraki hayat çalışmalarında kolaylıklar diler, genç yaşda emekliliği tercih ettiği için insanlığa ve ilçemize ileri ki günlerde hizmet ve faydalarının süreceğini umuyoruz.