Haber Üstü

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YASİN TEMEL’İN 1. YARIYIL SONU MESAJI

5

İlçemizde 2018-2019 eğitim öğretim yılının 1. döneminin başarılı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasından dolayı okul yöneticilerimizi, öğretmenlerimizi, personelimizi, velilerimizi ve sevgili öğrencilerimizi kutluyorum.
Sevgili öğrencilerim, her koşulda ve her ortamda öğrenmenin önemini ve mutluluğunu tatilde de unutmadan, ailelerinizle daha çok vakit geçirerek, akrabalarınızı ziyaret ederek, kitaplarla dostluğunuzu biraz daha pekiştirerek güzel bir tatil yaşamınızı dilerim.
Değerli Meslektaşlarım, 2023 Eğitim Vizyonu’nun hedeflerine ulaşabilmemiz, 2053 ve 2071’lere daha güçlü erişebilmemizde sizlerin katkıları çok değerlidir. Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin; sosyal, zihinsel ve ruhsal yönlerinin gelişmelerinde gösterdiğiniz çabalardan dolayı sizlere çok teşekkür ederim.
Kıymetli veliler, çocuklarımızın mutlulukları, hayata dair kazanımları, davranışları karnelerdeki puanlardan daha mühimdir. Karnelerdeki rakamları her ne olursa olsun genellemeye dönüştürmeden, tatilin çocuklarınızla birlikte güzel bir şekilde değerlendirilmesinin faydalı olacağını belirtmek isterim.
Özverili çalışmalarıyla başarılı bir dönem geçirmemizi sağlayan tüm yönetici ve öğretmenlerimize göstermiş oldukları samimi gayretten dolayı ayrıca velilerimize eğitime verdikleri destekten dolayı teşekkür eder, iyi tatiller dilerim.
Yasin TEMEL
İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yoruma kapalı.