Haber Üstü

İLÇELER ARASI FUTSAL (SALON FUTBOLU) MÜSABAKALARI BİTTİ

3

Haber; Ayşe Nur KORAL
Çal Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen Çal, Baklan ve Bekilli İlçe okullarının katıldığı Orta Okullar Arası Futsal (Salon Futbolu) İlçe Birinciliği Müsabakaları Çal Kapalı Spor Salonunda yapılan üçüncülük ve final müsabakaları sonrasında gerçekleştirilen ödül töreni ile tamamlandı.
Final müsabakalarını izlemeye Çal Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, Çal Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Tayfur Öztepe, Çal Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, Çal Milli Eğitim Şube Müdürü Yasin Temel, Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Üyesi İlhan Üşür, Çal Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aydın Canan, Egeli Market Sahibi Mehmet Tuncer, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve müsabakalarda okullarını desteklemeye gelen öğrenciler katıldı.
Çal, Baklan ve Bekilli ilçeleri arasında düzenlenen Futsal Yarışmalarına Küçük Erkekler kategorisinde 8 takım 96 sporcu, Yıldız Kızlar kategorisinde 6 takım 72 sporcu ve Yıldız Erkekler kategorisinde 12 takım 144 sporcu olmak üzere toplam 26 ilçe okul takımı ve 312 sporcu katıldı.
Bu sene ilk defa Yıldız Kızlar kategorisinde de katılım oldu. Çal’dan 14 ilk ve ortaokul, Baklan’dan 11 ilk ve ortaokul ve Bekilli’den ise 1 ortaokul müsabakalara katılım sağladı.
Kaymakam Yusuf Durani Dinç, Çal, Baklan ve Bekilli’den müsabakalara katılan tüm öğrencilere göstermiş oldukları gayretli, azimli çalışmalarından dolayı tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.
Müsabakalar sonunda yapılan ödül töreniyle kategorilerinde dereceye giren kız ve erkek ilk dört okul takımına kupa ve madalyaları Kaymakam Yusuf Durani Dinç ve İlçe Protokolü tarafından takdim edildi.

DERECEYE GİREN OKULLAR
KÜÇÜK ERKEKLER
1.Baklan Cumhuriyet Ortaokulu
2.Çal İmam Hatip Ortaokulu
3.Çal Süller Ortaokulu
4.Çal Süller İmam Hatip Ortaokulu

YILDIZ KIZLAR
1.Çal İmam Hatip Ortaokulu
2.Baklan Kavaklar Ortaokulu
3.Çal Hançalar Ortaokulu
4.Baklan Hadim Ortaokulu

YILDIZ ERKEKLER
1.Çal İmam Hatip Ortaokulu
2.Çal Cumhuriyet Ortaokulu
3.Çal Hançalar Ortaokulu
4.Çal Akkent Ortaokulu

Yoruma kapalı.