Haber Üstü

İLÇEMİZ HUZUR EVİNDE SPORTİF ETKİNLİKLER BAŞLAYACAK

72

Çal Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tayfur Öztepe, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Eğitim Uzmanı Tezcan Akayıldız ve Voleybol Antrenörü Hatice Seyhan ile birlikte Çal Huzurevi Müdürü Osman Başol’u ziyaret ettiler.

Haber Merkezi
Ziyarette, huzurevinde kalan yaşlılarımıza yönelik İlçe Müdürlüğümüz uzman ve antrenörleri eşliğinde yapılabilecek spor faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Huzurevini gezerek kapasitesi ve imkanları hakkında Osman Başoldan bilgi aldılar.
Huzurevi Müdürü Osman Başol ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek huzurevinde kalan yaşlılara yönelik yapılacak her türlü spor etkinliklerine gereken desteği vereceğini söyledi. Burada misafir ettiğimiz yaşlılarımız sportif etkinlikleri yapabilecek fiziksel anlamda sağlıklı olanlar. Yaşlılarımızın sosyal yaşantılarının bu tür sportif etkinliklerle değerlendirilmesinin onlar içinde son derece önemli olduğunu düşünüyorum. Ziyaretlerinden dolayı Çal Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tayfur Öztepe ile beraberindeki İlçe Müdürlüğü uzman ve antrenörüne çok teşekkür ettiğini belirtti.
İlçe Müdürü Tayfur Öztepe’de, İlçe Müdürlüğümüze yeni atanan uzman ve antrenör arkadaşlarımızla birlikte ilçemizde yaşayan her yaştan vatandaşlarımıza ulaşabilmek adına düzenleyeceğimiz sportif etkinlikleri çoğaltmak için yeni projeler geliştiriyoruz. Bunlardan bir taneside ilçemizde yeni açılan huzurevindeki büyüklerimize yönelik yapmayı planladığımız sportif etkinlik projeleri. Bu anlamda haftanın belirli günlerinde burada kalan büyüklerimize uzman ve antrenör desteği ile birlikte sağlık ve yaşam kalitelerini artırmaya yönelik egzersiz çalışmaları ve spor etkinlikleri düzenleyeceklerini belirtti.