Haber Üstü

İLÇEMİZ KAYMAKAMI SELİN SARI GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

65


Haber; Bircan YAĞIZ

İlçemizde göreve başlamasından bu yana resmi daire, kuruluş, esnaf vatandaşlar ve mahalle muhtarlıkları ile mahallelerde bulunan vatandaşlarımızı ziyaretlerine devam eden Kaymakam Selin Sarı, 31 Aralık Salı günü gazetemizi ziyaret ederek bizleri onurlandırdı.

Ziyaretini özellikle yılın son günü olan Salı günü ve mesainin bitim saatine getirerek hem ilçemizde göreve başladıktan bir yıl sonra ziyareti gerçekleştirmek istemediğini hemde mesai bitiminde daha uzun sohbet ederek ilçemiz hakkında geniş bilgi alabileceğini düşündüğünü ifade ederek, gazetemizin geçmişi ve çalışmalarımız hakkında bilgi aldı.
Gazetemiz imtiyaz sahibi Hüseyin Aytekin, gazetemizin geçmişi hakkında ve matbaamızda kullandığımız makine ekipmanların tanıtımını yaptıktan sonra ilçemizin eski bir ilçe olduğunu, ekonomisi zayıf olduğu için dışardan fazlaca bir nüfusun buraya rağbet etmediğine değinerek asayiş konularının sakin olduğunu, ilçemizin işçi isdihtamı açısından teşvik ve yönlendirmeye ihtiyacı olduğunuda belirterek yöneticilerimizden bu konuda yönlendirme ve teşvik beklediklerini söyledi. Kaymakam Selin Sarı’nın ziyareti olumlu yaklaşımlarla nihayet buldu.