Haber Üstü

İLÇEMİZE YAKIŞMIYOR!

42

30 Nisan Salı günü ilçemizin en işlek caddesinde iki adet çöp konteynerinin görünüşü, bu görüntünün oluşmasında belediyeninde bir suçu yok diye düşünüyorum! Çünkü bir önceki gün pazartesi olduğu için temizleme bitmemiş veya sıra buraya gelmemiş olabilir! Ancak buraya çöp dökenlerin nasıl bir düşünce içinde olduklarını düşünmek istemiyorum.

Hüseyin AYTEKİN
Eğer konteynerler dolu olsaydı çöpler dışarda kalmış diyebilirdik, oysaki konteynerler bomboş belli ki buradaki çöpler yeni alınmış, veya çöpler konteynere dökülseydi başıboş köpek ve kediler bu kadar maharetle dağıtım yapamazdı! 50 metre aşağıdaki çöp konteyneri ise ağzına kadar dolu çöpleri alınmamış ama artan çöpler tertiplice yanına istif edilmiş durumunda idi.
Buna benzer bir durumu daha önce Şehit Ali Erdemir mahallesinin sonunda da görmüş ancak geçicidir diye yazmaya gerek görmemiştim. Ancak ilçemizin en işlek caddesindeki Uşaklısı Bekillilisi buradan geçiyor, gerçekten ilçemiz için biraz daha dikkatli olmalıyız belediyemizle, vatandaşlarımızla.
Öte yandan yine eski konulara döneceğim. Garajımız var açamıyoruz bir kontrolü yok, Otogarımız var işletemiyoruz, bari Denizli caddemizin Ersoy Petrol ile Denizbank arasındaki bölümüne de en azından Pazartesi günleri otopark olarak kullanmayalım. Saygılarımızla.