Notice: WP_Block_Type_Registry::register hatalı çağırıldı. Blok türü adları büyük harf içermemelidir. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 5.0.0 sürümünde eklendi.) in D:\wwwroot\calgucu.net\wp-includes\functions.php on line 4667

Notice: WP_Block_Type_Registry::register hatalı çağırıldı. Blok türü adları büyük harf içermemelidir. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 5.0.0 sürümünde eklendi.) in D:\wwwroot\calgucu.net\wp-includes\functions.php on line 4667
MİLLİ ATLET ALPEREN ACET İLÇEMİZE GELDİ – Çal Gücü Gazetesi
Haber Üstü

MİLLİ ATLET ALPEREN ACET İLÇEMİZE GELDİ

3

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından 08-14 Ekim tarihleri arasında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Mili Sporcularımız Gençlerle Buluşuyor” adlı panalde 10 Ekim Cuma günü Denizlili Yüksek Atlama Milli Sporcu Alperen Acet ve Milli Takım Antrenörü Cavit Ceylan ilçemize gelerek gençler ile buluştu.

Haber ; Ayşe Nur KORAL
İlçemizde ilk kez düzenlenen Panele Çal Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tayfur Öztepe, Çal İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Temel, Şube Müdürü Serbülent Patar, Anadolu Lisesi Müdürü Şeref Türemen, Çal Metem Müdür Yardımcısı Tufan Çaybaş, öğretmenler ve lise öğrencileri katıldı.
İlimizin ve Ülkemizin adını katıldığı Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında başarı ile duyuran Türk Bayrağımızı defalarca düzenlenen yarışmalarda göndere çektiren ve Gençler Dünya Şampiyonu,Türkiye Büyükler Yüksek atlama rekoru sahibi milli sporcumuz Alperen Acet, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Tayfur Öztepe’nin davetlisi olarak ilçemize gelerek, Çal Anadolu Lisesi öğrencileri ve Metem öğrencileri ile Belediye Kültür sarayında buluşarak spora nasıl başladığını, başarıya nasıl ulaştığı ve bu sayede dünya üzerinde gitmediği ülke kalmadığını anlatarak öğrencilerin hayatları boyunca herhangi bir spor dalı ile uğraşmalarının kendilerine yeni imkan ve olanaklar sağlayacağını söyledi. Panel Sonrası salon dışında öğrencilere ve toplanan kalabalığa gösteri atlayışı yapan Alperen Acet, öğrencilere de deneme atlayışı yaptırdı.
Hafta kap-samında Çal Belediyespor Teknik ekibi ve Takım Kaptanı da gençlerle bir araya geldi. Teknik Direktör Aydın Yalabık, gençleri Çal Belediyeyespor müsabakalarına davet ederek, spor sayesinde bedensel zihinsel gelişimlerinizi eğitiminiz ile birlikte yapabilirsiniz dedi.
İlçe Spor Müdürü Öztepe, panale katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Temel’e, Milli takım antrenörü Cavit Ceylan’a , Milli sporcumuz Alperen Acet’e, Çal Belediyespor teknik ekibine ilçe ve öğrencilere teşekkür ederek ilçemizde bu tür faaliyetlerin devam edeceğini belirtti.

Yoruma kapalı.