Haber Üstü

“SAZAK OKUYOR” PROJESİ İLE KIRAATHANEDE KİTAP OKUMAYA BAŞLADILAR

8

Sazak mahallesinde Sazak İlkokulu Müdür’ü Mehmet Yavaş ve Sazak Ortaokul Müdür’ü Beytullah Ülkü önderliğinde “Çal Okuyor Sazak Okuyor” projesi adı altında öğrencilerinin velisi olan Bülent Öztürk’e ait kıraathane’de kitap okuyorlar.

Haber ; Ayşe Nur KORAL
Sazak İlkokul Müdürü Mehmet Yavaş ve Sazak Ortaokul Müdür’ü Beytullah Ülkü önderliğinde “Çal Okuyor Sazak Okuyor” adı altında bir proje planladılar. Bu projeyi öğrencilerinin velisi olan Bülent Öztürk ile paylaştılar. Bülent Öztürk’te kendine ait kıraathaneye davet ederek bu etkinliğe destek vereceğini belirtti. Sazak’taki öğrenciler ve aileleri ile birlikte bu etkinlik başladı.
Kıraathane sahibi Bülent Öztürk; “Sazak İlkokulu Müdürümüz Mehmet Yavaş ve Ortaokul Müdürümüz Beytullah Ülkü öğretmenimiz öğrencileriyle birlikte okuma etkinliği düzenlediler. Bende öğretmenlerimizi kıraathaneme davet ettim. Hep birlikte güzel bir okuma etkinliği düzenledik. Aynı zamanda kıraathanemize halkımızın okuyacağı küçük bir kütüphane oluşturduk. Kıraathanemizin bu proje ile anılması çok sevindirici. Böyle bir etkinlik yaptıkları için Sazak İlkokulu Müdürümüz Mehmet Yavaş’a ve Ortaokul Müdürümüz Beytullah Ülkü öğretmenimize sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Yoruma kapalı.