Haber Üstü

YENİ YILINIZ MUTLULUKLAR GETİRSİN

38

Haber; Hüseyin AYTEKİN
Bu gün 2019 yılının son günü, yarın büyük umutlarla yeni bir yıla 2020’ye başlayacağız. Bu yeni yılın tüm ulusumuza huzur ve mutluluklar getirmesini diliyoruz.
2018’in son günlerinde 2019 yılının zor geçeceğini ulusal basınla birlikte gazetelerimize yazmıştık öylede oldu. Bu gün yine 2020’nin zor bir yıl olacağı ifade ediliyor yazılı basında ve görsel basında haberlere konu oluyor! Ülkemizde ikamet eden ve her ihtiyaçları devlet tarafından karşılanan Suriyeliler, işsizliğin artması, vatandaşların pek çoğunun çalışamadan üretmeden hayatlarını idame ettirme istemleri, kadına yönelik şiddet ve çocuk istismarı bunların başında geliyor ve ulusumuzun gündemini oluşturuyor.
Dileğimiz tüm bu olumsuzlukların geride kalarak tarihe gömülmesi ve Türk ulusunun muasır medeniyetler seviyesine ulaşması için kendi içinde barışık olması, çalışması ve üretmesi gerektiğine inanıyoruz. Geçmişten ders alarak hatalarımızı tekrarlamadan din, ırk, parti ayırmadan bizi idare edecek haklarımızı kullanacak, bizi temsil edecek ve verdiğimiz vergileri bize hizmet olarak döndürecek yöneticilerimizi seçtiğimiz taktirde, daha huzurlu yaşamayı hak edeceğiz.
Yeni Yılınız Kutlu Olsun…