Haber Üstü

YEREL SEÇİMLER START ALDI

4

31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için siyasi partilerin ve adayların çalışmaları hızla devam ediyor.
Bu arada seçilecek olan mahalle muhtarlıkları içinde adaylar arasında hızlı bir çalışma gün geçtikçe yoğunlaşıyor.
Büyükşehir olan ilimizde ise en önemli konu Büyükşehir ve ilçe Belediye başkanlıkları ki, bu başkanlar yatırımcı başkan oldukları için kimin seçileceği seçilmiş olanın yeterliliği ne kadar, seçildikten sonra görevini halkımız için tam anlamı ile ifa edebilecek mi? Önemli olan bu!
Bu nedenlerle bu günden itibaren bizim için önemli olan Çal ilçemize kimin belediye başkanı olması gerekir? gerekçelerle ve cevaplarla, halkımızla kamu oyu önünde tartışmak istiyoruz.
Her bir aday hakkında olumlu ve olumsuz fikirlerini hakarete kaçmadan ifade etmeleri halinde gazetemizde tarafsız bir gözle yayınlamak istiyoruz, yayınlanan fikir ve görüşlerin yazı haber sahibi kişilerin isimleri basın kanunu uyarınca hiçbir şekilde açıklanmayacaktır. İlçemizde ilk defa yapılacak bu çalışmanın ilçemizin en iyisine kavuşması için olumlu olacağı kanısındayız.
Bu çalışmamız seçim yasakları başlayıncaya kadar devam edecek olup, tüm vatandaşlarımızın katılmasının doğru sonuca ulaşmamızda ilçemiz için faydalı olacağı kanısındayız.

Yoruma kapalı.